Zastavte se u nás v Ostravě

Máte k nám blízko z Hošťálkovic, Hrabové, Krásného Pole, ze Lhotky, Mariánských Hor a Hulváků, Martinova, Michálkovic, Moravské Ostravy a Přívozu, Nové Bělé, Nové Vsi, Ostravy-Jih, Petřkovic, Plesné, Polanky nad Odrou, Poruby, Proskovic, Pustkovce, Radvanic a Bartovic, Slezské Ostravy, Staré Bělé, Svinova, Třebovic a Vítkovic ...

■ ■ ■ ■

  • Prodej nejlevnějších pneu
  • Pneuservis bez čekání
  • Pneumatiky skladem
  • Profesionální přístup
  • Příjemný personál
  • Prima ceny

Telefonicky nás můžete kontaktovat PO-NE 8:00-20:00

Adresa:

Na Náhonu 26/43, Ostrava-Přívoz, 702 00

Telefon:

+420 606 804 100

E-mail:

pneubazar-ostrava@seznam.cz

Provozovatel:

IČO: 64594301   DIČ: CZ7503125234

Provozní doba:

PO-PÁ 9:00-17:00 hodin

OSOBNÍ ODBĚR OSTRAVA

Využijte možnosti okamžitého nákupu pneumatik na naší provozovně v Ostravě-Přívoze. Otevřeno máme v pracovní dny pondělí až pátek od 9:00 do 17:00 hodin.

Před příjezdem na naší provozovnu si prosím telefonicky ověřte dostupnost vámi vybraného zboží. Vzhledem ke zvýšenému prodeji v sezónním období nemusí být naše nabídka pneumatik v průběhu dne aktuální. Na prodejně přijímáme pouze hotovostní platby, platební karty nejsou akceptovány z důvodu vysokého manipulačního poplatku. Děkujeme za pochopení...

PNEUSERVIS

V případě zájmu nabízíme možnost přezutí za nejnižší ceny v Ostravě. Pneuservisní práce vám provedou vyškolení pracovníci na kvalitních certifikovaných strojích, které jsou pravidelně kalibrovány. Na přezutí se u nás nemusíte objednávat. Přezouváme v pracovní dny pondělí až pátek od 9:00 do 17:00 hodin.

ZÁRUKA

Na pneumatiky poskytujeme standardní záruční lhůtu 24 měsíců.

REKLAMACE

Reklamace řešíme v zákonné lhůtě 30-ti dnů. Reklamační řád se řídí platným českým právním řádem a prodávající se zavazuje, že s ním nesmí být nikterak v rozporu.