Rádi vám s výběrem pneumatik pomůžeme

Vyznáváte heslo, že osobní kontakt nic nenahradí? Přijeďte si pneu prohlédnout a zakoupit u nás v Ostravě. Pokud k nám zrovna nemáte cestu nebo bojujete s časem, pak vám pneumatiky necháme doručit spolehlivým DPD kurýrem až k vám domů nebo do firmy.

Zastavte se u nás v Ostravě

Adresa:

Pneubazar Ostrava

Na Náhonu 26/43, Ostrava-Přívoz, 702 00

Provozní doba:

PO-PÁ 9:00-17:00

Telefon:

+420 606 804 100

E-mail:

pneubazar-ostrava@seznam.cz

Provozovatel:

IČO: 64594301   DIČ: CZ7503125234


Pneumatiky za nízké ceny ...

Nákup sezónních pneumatik se může pořádně prodražit. Nechcete zbytečně zatížit rodinný rozpočet? Využijte nákupu kvalitních a levných pneu s osobním odběrem nebo dopravou po celé ČR. Osobní a dodávkové pneumatiky nejprodávanějších rozměrů máme skladem k okamžitému odběru či odeslání.

Objednané pneumatiky zasíláme již několik let spolehlivým DPD kurýrem z našeho skladu v Ostravě Přívoze. V současné době si po velice dobrých zkušenostech s tímto dopravcem dovolujeme garantovat doručení objednávky nejpozději do dvou pracovních dnů a to i v době hlavní sezóny. 

Na letní i zimní pneumatiky poskytujeme záruku 24 měsíců. Pokud hledáte nejnižší cenu, rádi vám nabídneme prověřené protektorované pneumatiky od evropských výrobců, nebo vykoupené bazarové pneu. Zakoupené pneumatiky si můžete také nechat ihned přezout v našem pneuservisu, levně a bez dlouhého čekání.