VÝKUP PNEUMATIK OSTRAVA


Pneumatiky vykupujeme po celý rok

Rádi bychom vám nabídli možnost zpeněžit vaše již nepotřebné pneumatiky. Vykoupíme od vás za oboustranně výhodnou cenu letní, zimní i celoroční pneu.

Bazarové pneumatiky

Nemusíte dlouhé týdny či měsíce nabízet vaše zboží na inzertních bazarových portálech, kde je prodejnost zejména použitých pneumatik poměrně malá, nejen vzhledem k velké nabídce, ale také díky nesprávné formulaci popisu prodávaného zboží, zejména parametrů pneumatik.

Peníze bez dlouhého čekání

Můžete zpeněžit nejen použité a mírně jeté pneu bez dlouhého čekání, ale také od vás vykoupíme například nesprávně zakoupený rozměr nových pneumatik například z e-shopu, kde jste se na vrácení peněz či výměnu pneu nedohodli.

Výkup protiúčtem

Další z možností, jak se zbavit nevyužitých pneumatik, je nákup nových pneumatik z naší nabídky formou protiúčtu. Nabízíme vám možnost vybrat si z našich skladových zásob nových pneumatik a bleskurychle tak zpeněžit vaše staré nevyužité pneu.

Obraťte se na nás

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 606 804 100 v pracovní dny od 9:00 do 17:00 hodin.

Podmínky výkupu pneumatik

Přejímka vykupovaných pneumatik je prováděna vždy na provozovně Ostrava-Přívoz od pondělí do pátku uvedenou provozní dobu.

Osobní, SUV a dodávkové pneu

Zabýváme se výhradně výkupem mírně jetých letních, zimních a celoročních pneumatik pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Ocelové disky a kola z lehkých slitin (ALU) nevykupujeme!

Nevykupujeme protektory

Další typy použitých pneu tj. například plášťů pro nákladní vozidla a motocykly nevykupujeme. S výkupem nelze rovněž počítat také v případě, že se jedná o protektorovanou pneumatiku.

Maximální stáří pneumatik

Všechny vykupované gumy musí být vždy suché, čisté, bez viditelného poškození (trhliny, praskliny, trvalá deformace atd.) a stáří prodávané pneu nesmí v době výkupu překračovat limit 6-ti let.

Minimální hloubka dezénu 

Minimální hloubka vzorku u letních pneumatik nesmí být nižší než 5 milimetrů a u pneumatik zimních musí naměřený dezén dosahovat minimální hodnoty 6 milimetrů.

Testování na zátěžovém stroji

Plášťě jsou před výkupem podrobně vizuálně zkontrolovány vně i uvnitř a dále absolvují zkušební cyklus na kontrolních zátěžových strojích na externím pracovišti. 

Realizace výkupu do 24 hodin

Výsledky kontroly budou prodávajícímu oznámeny telefonicky nejpozději do 24 hodin (tj. nejbližší následující pracovní den) od převzetí pneumatik ke kontrole.

Prodejní cena v hotovosti

V případě bez závadnosti plášťů bude prodávajícímu hotově vyplacena předem dohodnutá prodejní cena v plné výši. Pokud bude nutná oprava případných defektů odhalených při kontrole pak tyto výdaje budou zohledněny v ceně výkupu (prodávající bude před opravou kontaktován telefonicky).

Uzavření kupní smlouvy

Prodávající soukromá osoba je povinna předložit kupujícímu doklad totožnosti a uzavřít s kupujícím kupní smlouvu v souladu s občanským zákoníkem (v opačném případě nemůže být kupní cena vyplacena a zboží bude vráceno zpět prodávajícímu).