STĚRAČE ŠKODA

Stěrače jsou nezbytnou součástí automobilu a u vozidel vozidel Škoda tomu není jinak. Bez dobré viditelnosti i při nepříznivém počasí si nikdy nemůžete být jisti zda bezpečně dorazíte do svého cíle. Se stěrači Compass však uvidíte jasně za každého počasí.

Flat stěrače Compass

Pokud vaše stěrače již nejsou tím, co bývaly a vy na cestách nevidíte to co dříve, jistě oceníte tyto kvalitní a přesto cenově dostupné stěrače pro váš vůz Škoda.

Stěrače od společnosti Compass jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a jejich grafitový břit je garancí naprosto pečlivého setření proudů vody na vašem skle.

Nasazení těchto stěračů na vozidla Škoda je velice snadné a rychlé díky přesnému uchycení na raménko.

Kvalitní člen plochého stěrače vytváří správný tlak grafitového břitu v celé jeho délce. To zabraňuje tvorbě skvrn a nečistot na skle automobilu. Stěrače z naší nabídky jsou určeny pro automobily Škoda.

Sady plochých stěračů jen za 200 Kč

Osobní odběr » Ostrava

Vyznáváte heslo, že osobní kontakt nic nenahradí? Stěrače Škoda si můžete prohlédnout a také zakoupit přímo na naší pobočce v Ostravě. Rádi vám pomůžeme s výběrem stěračů podle technických parametrů i vašich potřeb.

E-shop » Stěrače Škoda

Pokud k nám nemáte zrovna cestu nebo bojujete s časem, objednávku vám rádi necháme doručit naším spolehlivým DPD kurýrem až k vám domů nebo do firmy. Objednejte si stěrače Škoda v našem elektronickém obchodě.