Levné pneumatiky v Prostějově šetří vaši peněženku

Neradi zbytečně utrácíte? Nakupte levné pneumatiky u nás a ušetřené peníze si užijte podle libosti. Zimní nebo letní pneu vám rádi necháme doručit do Prostějova či jiného místa v ČR. Zboží máme skladem k okamžitému odběru. Prodáváme nejen nové, ale také použité a protektorované pneu.

Nejlevnější pneumatiky v kraji 

Přijeďte si pro nové pláště do naší prodejny v Ostravě. Nebo si je nechte doručit na svou adresu kdekoliv v České republice. Patříme mezi nejlevnější dodavatele pneumatik v kraji! 

Pneumatiky Prostějov
Pneumatiky Prostějov

Vyberte si správný rozměr pneu

Potřebujete poradit s výběrem správných plášťů? I ostřílení piráti silnic někdy tápou, který rozměr objednat. Nejčastějšími rozměry pneumatik jsou 195/65 R15, 205/55 R16, 225/45 R17. Zavolejte nám nebo napište a společně vybereme ty, které na váš vůz padnou jako ulité. 

Pneubazar za ceny od 500 Kč  

Nákup ojetých pneu si oblíbila celá řáda řidičů. Za nízkou cenu vám dobře poslouží i několik sezón. Veškeré bazarové pneu a protektory prověřujeme a ručíme za jejich bezpečnost a kvalitu. Objednejte si nejlevnější pneumatiky a ještě dnes je připravíme k odběru či k přepravě. 

Zazvonil už nad vašimi starými pneu umíráček? Pak přišel čas poohlédnout se po nových. Nákup pneumatik může pořádně provětrat vaši peněženku, pokud nevíte, kde a kdy nakoupite levně. Proto vám dnes prozradíme, jak můžete na nákupu nových plášťů na zimní sezónu co nejvíce ušetřit.

Necháváte výměnu zimních pneu na poslední chvíli? Anebo dokonce nepřezouváte vůbec? O tom, že podcenit včasnou výměnu sezónních pneumatik se nevyplácí, by vám mohly vyprávět stovky řidičů.

Nákup nových pneu se čas od času nevyhne žádnému motoristovi. Jak se ale při výběru zorientovat ve velkém množství rozměrů a jiných parametrů? Šířka, průměr, profil... je toho zkrátka celá spousta. Možná byste se divili, kolik řidičů už někdy v životě koupilo pneumatiky špatných rozměrů. Pojďme se spolu podívat na to, kde všechny potřebné údaje...

Přezouváte na letní pneu s prvními teplými dny? Nebo patříte k řidičům, kteří na zimních pneu jezdí ještě v létě? I profíci, kteří mají na tachometru tisíce kilometrů, mnohdy tápou, kdy je ten správný čas vytáhnout z garáže hever a klíč a pustit se do díla.

Driftování a extrémní styl jízdy, špatné nahuštění, odkládání sezónní výměny pneu... to jsou nejznámnější faktory zkracují životnost pneumatik. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, jak může životnost ovlivnit uskladnění pneumatik? Výrobci pneumatik mají jasno. Místo a způsob uložení je jedním ze zásadních faktorů, které rozhodují o tom, jestli s...

Nemáte přes celou zimu auto zazimované v garáži ani nejste zastáncem celoročních pneumatik? Pak se nákupu letních a zimních pneu nevyhnete. A jak se říká, kdo je připraven, není zaskočen. Pojďme se spolu podívat na to, v čem se zimní a letní pneumatiky liší, kdy je nejvyšší čas přezout, nebo vyměnit opotřebované gumy za nové.

Jak dlouho by měla vydržet kvalitní pneumatika? Po kolika letech byste měli letní či zimní pneu vyměnit, i když dezén stále splňuje povolený limit? V tomto článku se zaměříme na maximální životnost, jaké můžete u svých pneu dosáhnout.

Jedni na ně nedají dopustit, jiní by si je nikdy nekoupili. Protektory jsou mezi českými řidiči hodně ožehavým tématem, kolem kterého panuje také spousta mýtů. Pojďme se tedy protektorovaným pneu podívat na zoubek.

Podle nejnovějších průzkumů Češi od obchodníků vyžadují hlavně poctivost v podobě skutečných a transparentních cen za dopravu zboží. U nás v Pneubazaru Ostrava je cena dopravy za 1 kus pneu včetně poplatků za dobírku a balného pevně stanovena na 100 Kč včetně DPH 21%.