Levné pneumatiky za příjemné ceny v Přerově

Nákup nových zimních či letních pneumatik obvykle vyjde na několik tisíc korun. Neplaťte více než musíte. Na našich webových stránkách najdete levné pneumatiky pro užitkové i osobní automobily a kvalitní protektory.

Většina zboží je vždy skladem k okamžitému odběru nebo odeslání na vaši adresu v Přerově či kdekoliv jinde v České republice. Na nové pneumatiky a protektory poskytujeme prodlouženou záruku 36 měsíců.

Pneumatiky Přerov
Pneumatiky Přerov

Kvalitní pneumatiky s dlouhou životností

Nejen kvalita, ale také vaše bezpečnost je u nás vždy na prvním místě. Veškeré pneumatiky z naší nabídky pro osobní vozidla i užitkové automobily mají EU homologaci. Jsou schválené pro bezpečný provoz ve všech zemích Evropské unie.

Běžné i atypické rozměry pneumatik

Vybírejte z pneu rozměrů 195/65 R15, 205/55 R16, 225/45 R17 i dalších. Pokud neznáte přesné parametry, připravte si svůj technický průkaz a zavolejte nám nebo napište. Hned budete vědět, jaké rozměry pneumatik potřebujete pro svůj automobil. 

Necháváte výměnu zimních pneu na poslední chvíli? Anebo dokonce nepřezouváte vůbec? O tom, že podcenit včasnou výměnu sezónních pneumatik se nevyplácí, by vám mohly vyprávět stovky řidičů.

Nákup nových pneu se čas od času nevyhne žádnému motoristovi. Jak se ale při výběru zorientovat ve velkém množství rozměrů a jiných parametrů? Šířka, průměr, profil... je toho zkrátka celá spousta. Možná byste se divili, kolik řidičů už někdy v životě koupilo pneumatiky špatných rozměrů. Pojďme se spolu podívat na to, kde všechny potřebné údaje...

Přezouváte na letní pneu s prvními teplými dny? Nebo patříte k řidičům, kteří na zimních pneu jezdí ještě v létě? I profíci, kteří mají na tachometru tisíce kilometrů, mnohdy tápou, kdy je ten správný čas vytáhnout z garáže hever a klíč a pustit se do díla.

Driftování a extrémní styl jízdy, špatné nahuštění, odkládání sezónní výměny pneu... to jsou nejznámnější faktory zkracují životnost pneumatik. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, jak může životnost ovlivnit uskladnění pneumatik? Výrobci pneumatik mají jasno. Místo a způsob uložení je jedním ze zásadních faktorů, které rozhodují o tom, jestli s...

Nemáte přes celou zimu auto zazimované v garáži ani nejste zastáncem celoročních pneumatik? Pak se nákupu letních a zimních pneu nevyhnete. A jak se říká, kdo je připraven, není zaskočen. Pojďme se spolu podívat na to, v čem se zimní a letní pneumatiky liší, kdy je nejvyšší čas přezout, nebo vyměnit opotřebované gumy za nové.

Jak dlouho by měla vydržet kvalitní pneumatika? Po kolika letech byste měli letní či zimní pneu vyměnit, i když dezén stále splňuje povolený limit? V tomto článku se zaměříme na maximální životnost, jaké můžete u svých pneu dosáhnout.

Jedni na ně nedají dopustit, jiní by si je nikdy nekoupili. Protektory jsou mezi českými řidiči hodně ožehavým tématem, kolem kterého panuje také spousta mýtů. Pojďme se tedy protektorovaným pneu podívat na zoubek.

Podle nejnovějších průzkumů Češi od obchodníků vyžadují hlavně poctivost v podobě skutečných a transparentních cen za dopravu zboží. U nás v Ostravě je cena dopravy za 1 kus pneu včetně poplatků za dobírku a balného 100 Kč včetně DPH 21%.