235/40 R18 TRACMAX X-PRIVILO TX3


 Cena 1.180 Kč 

Letní pneumatiky

Pneumatika Tracmax s letním typem dezénu X-Privilo TX 3 nabízí precizní kontrolu nad vozidlem a vysokou schopnost manévrovatelnosti. Díky inovativní konstrukci běhounu poskytuje výjimečný požitek z jízdy i při vysokých rychlostech a zároveň dodává řidiči pocit bezpečí. Široké drážky asymetrického dezénu a výrazná tuhost centrálního žebra zvyšují přilnavost pneumatiky při zrychlení, zlepšují odvod vody a snižují možnost vzniku aquaplanningu. Dezénové bloky na rameni pneumatiky pak zajišťují dokonalý kontakt s vozovkou a maximální stabilitu i při náhlých změnách směru jízdy. Vynikající trakční výkon a velmi nízká vnější hlučnost to jsou hlavní přednosti výkonné pneumatiky Tracmax X-Privilo TX3.

Skladová dostupnost

Než nás navštívíte ověřte si dostupnost zboží telefonicky. Rezervace pneumatik je možná pouze 45 minut před příjezdem na provozovnu.

Platba v hotovosti

Připravte si prosím hotovost, platební karty nepříjímáme z důvodu vysokých manipulačních poplatků.

Záruka 24 měsíců

Předmětem nabídky je nové zboží se zárukou 24 měsíců s možností odpočtu DPH 21%. Nejedná se o protektorované ani bazarové pneumatiky.

Homologace EU

Pneumatiky mají povinnou evropskou homologaci a jsou schválené pro bezpečný silniční provoz ve všech zemích EU včetně České republiky.

Přezouváte na letní pneu s prvními teplými dny? Nebo patříte k řidičům, kteří na zimních pneu jezdí ještě v létě? I profíci, kteří mají na tachometru tisíce kilometrů, mnohdy tápou, kdy je ten správný čas vytáhnout z garáže hever a klíč a pustit se do díla.

Nákup nových pneu se čas od času nevyhne žádnému motoristovi. Jak se ale při výběru zorientovat ve velkém množství rozměrů a jiných parametrů? Šířka, průměr, profil... je toho zkrátka celá spousta.

Kupujete nové pneu a přemýšlíte, jak vybrat ty nejlepší? Srovnáváte značky, ceny a dokonce i energetické štítky? K čemu vlastně energetický štítek slouží a co vám napoví o vlastnostech pneumatiky?