225/45 R17 MIRAGE MR-182


 Cena 1.040 Kč 

Letní pneumatiky

Výjimečný výkon a skvělé jízdní vlastnosti letních pneumatik Mirage MR-182 vám zajistí pocit bezpečí na silnicích. Asymetrický dezén poskytuje lepší kvalitu jízdy a nízkou hladinu hluku se zvýšeným komfortem pro posádku. Překvapivě výborná trakce běhounu nejen na suché, ale i mokré vozovce. Především díky širokým obvodovým drážkám, které maximalizují odvod vody nabízí tyto pneumatiky vysokou ochranu před vznikem aquaplaningu. Dobrá stabilita za všech okolností i při vysokých rychlostech.

Skladová dostupnost

Než nás navštívíte ověřte si dostupnost zboží telefonicky. Rezervace pneumatik je možná pouze 45 minut před příjezdem na provozovnu.

Platba v hotovosti

Připravte si prosím hotovost, platební karty nepřijímáme z důvodu vysokých manipulačních poplatků.

Záruka 24 měsíců

Předmětem nabídky je nové zboží se zárukou 24 měsíců s možností odpočtu DPH 21%. Nejedná se o protektorované ani bazarové pneumatiky.

Homologace EU

Pneumatiky mají povinnou evropskou homologaci a jsou schválené pro bezpečný silniční provoz ve všech zemích EU včetně České republiky.

Přezouváte na letní pneu s prvními teplými dny? Nebo patříte k řidičům, kteří na zimních pneu jezdí ještě v létě? I profíci, kteří mají na tachometru tisíce kilometrů, mnohdy tápou, kdy je ten správný čas vytáhnout z garáže hever a klíč a pustit se do díla.

Nákup nových pneu se čas od času nevyhne žádnému motoristovi. Jak se ale při výběru zorientovat ve velkém množství rozměrů a jiných parametrů? Šířka, průměr, profil... je toho zkrátka celá spousta.

Kupujete nové pneu a přemýšlíte, jak vybrat ty nejlepší? Srovnáváte značky, ceny a dokonce i energetické štítky? K čemu vlastně energetický štítek slouží a co vám napoví o vlastnostech pneumatiky?