225/45 R17 FORTUNE FSR-5


 Cena 1.040 Kč 

Letní pneumatiky

Vynikající trakční i brzdící účinky letních pneumatik Fortune FSR-5 využijí na svých vozidlech zejména řidiči vyznávající rychlou jízdu. Unikátní směrový dezén rovnoměrně přenáší tlak na bloky pneumatiky a tím zajišťuje výbornou přilnavost. Pneumatika s excelentní odolností proti riziku aquaplaningu má také skvělé držení stopy na suché vozovce. Vyvážená směs běhounu a rozšířená středová žebra nabízí dostatečnou tuhost nejen při akceleraci, ale i prudkém brzdění.

Skladová dostupnost

Než nás navštívíte ověřte si dostupnost zboží telefonicky. Rezervace pneumatik je možná pouze 45 minut před příjezdem na provozovnu.

Platba v hotovosti

Připravte si prosím hotovost, platební karty nepřijímáme z důvodu vysokých manipulačních poplatků.

Záruka 24 měsíců

Předmětem nabídky je nové zboží se zárukou 24 měsíců s možností odpočtu DPH 21%. Nejedná se o protektorované ani bazarové pneumatiky.

Homologace EU

Pneumatiky mají povinnou evropskou homologaci a jsou schválené pro bezpečný silniční provoz ve všech zemích EU včetně České republiky.

Přezouváte na letní pneu s prvními teplými dny? Nebo patříte k řidičům, kteří na zimních pneu jezdí ještě v létě? I profíci, kteří mají na tachometru tisíce kilometrů, mnohdy tápou, kdy je ten správný čas vytáhnout z garáže hever a klíč a pustit se do díla.

Nákup nových pneu se čas od času nevyhne žádnému motoristovi. Jak se ale při výběru zorientovat ve velkém množství rozměrů a jiných parametrů? Šířka, průměr, profil... je toho zkrátka celá spousta.

Kupujete nové pneu a přemýšlíte, jak vybrat ty nejlepší? Srovnáváte značky, ceny a dokonce i energetické štítky? K čemu vlastně energetický štítek slouží a co vám napoví o vlastnostech pneumatiky?