225/40 R18 ROYAL BLACK PERFORMANCE


 Cena 1.070 Kč 

Letní pneumatiky

Moderní design dezénu Royal Black Performance způsobuje, že tlak na kontaktní plochu se rovnoměrně rozprostře a tím zajišťuje vynikající manipulaci na suchém povrchu. Zakřivené stěny drážek spolehlivě pomáhají s odvodem vody a zajišťují tak vyšší stabilitu na mokré vozovce i při vysokých rychlostech. Široká konstrukce vnějšího profilu umožňuje při zatáčení nejen rovnoměrnější rozložení hmotnosti automobilu na kontaktní plochu, ale také rozšiřuje povrch styčné plochy s vozovkou a tím výrazně zlepšuje kontrolu nad vozidlem. Nový systém rozdílně tvarovaných bloků běhounu byl vyvinut pro dosažení nízké hladiny hluku.

Skladová dostupnost

Než nás navštívíte ověřte si dostupnost zboží telefonicky. Rezervace pneumatik je možná pouze 45 minut před příjezdem na provozovnu.

Platba v hotovosti

Připravte si prosím hotovost, platební karty nepřijímáme z důvodu vysokých manipulačních poplatků.

Záruka 24 měsíců

Předmětem nabídky je nové zboží se zárukou 24 měsíců s možností odpočtu DPH 21%. Nejedná se o protektorované ani bazarové pneumatiky.

Homologace EU

Pneumatiky mají povinnou evropskou homologaci a jsou schválené pro bezpečný silniční provoz ve všech zemích EU včetně České republiky.

Přezouváte na letní pneu s prvními teplými dny? Nebo patříte k řidičům, kteří na zimních pneu jezdí ještě v létě? I profíci, kteří mají na tachometru tisíce kilometrů, mnohdy tápou, kdy je ten správný čas vytáhnout z garáže hever a klíč a pustit se do díla.

Nákup nových pneu se čas od času nevyhne žádnému motoristovi. Jak se ale při výběru zorientovat ve velkém množství rozměrů a jiných parametrů? Šířka, průměr, profil... je toho zkrátka celá spousta.

Kupujete nové pneu a přemýšlíte, jak vybrat ty nejlepší? Srovnáváte značky, ceny a dokonce i energetické štítky? K čemu vlastně energetický štítek slouží a co vám napoví o vlastnostech pneumatiky?