215/45 R17 SAILUN ATREZZO ZSR


 Cena 1.120 Kč 

Letní pneumatiky

Nová generace vysoce výkonné letní pneumatiky Sailun Atrezzo ZSR je navržena tak, aby zajistila co nejdokonalejší jízdní vlastnosti pro výkonné vozy na suché i mokré vozovce. Asymetrický dezén spolu s vysoce disperzní směsí micro siliky byl vyvinut především pro lepší bezpečnost při vysokých rychlostech. Konstrukce běhounu je vybavena pevným středovým žebrem pro vynikající stabilitu v zatáčkách a extra široké drážky dezénu pak zabraňují vzniku aquaplaningu na mokrém povrchu.

Skladová dostupnost

Než nás navštívíte ověřte si dostupnost zboží telefonicky. Rezervace pneumatik je možná pouze 45 minut před příjezdem na provozovnu.

Platba v hotovosti

Připravte si prosím hotovost, platební karty nepřijímáme z důvodu vysokých manipulačních poplatků.

Záruka 24 měsíců

Předmětem nabídky je nové zboží se zárukou 24 měsíců s možností odpočtu DPH 21%. Nejedná se o protektorované ani bazarové pneumatiky.

Homologace EU

Pneumatiky mají povinnou evropskou homologaci a jsou schválené pro bezpečný silniční provoz ve všech zemích EU včetně České republiky.

Přezouváte na letní pneu s prvními teplými dny? Nebo patříte k řidičům, kteří na zimních pneu jezdí ještě v létě? I profíci, kteří mají na tachometru tisíce kilometrů, mnohdy tápou, kdy je ten správný čas vytáhnout z garáže hever a klíč a pustit se do díla.

Nákup nových pneu se čas od času nevyhne žádnému motoristovi. Jak se ale při výběru zorientovat ve velkém množství rozměrů a jiných parametrů? Šířka, průměr, profil... je toho zkrátka celá spousta.

Kupujete nové pneu a přemýšlíte, jak vybrat ty nejlepší? Srovnáváte značky, ceny a dokonce i energetické štítky? K čemu vlastně energetický štítek slouží a co vám napoví o vlastnostech pneumatiky?