205/55 R16 BARUM BRAVURIS 5 HM


 Cena 1.240 Kč 

Letní pneumatiky

Směs High Mileage "HM" byla vyvinuta speciálně pro letní pneumatiky Barum Bravuris 5 HM. Díky této novince se můžete těšit na vysoký kilometrový výkon, nízký valivý odpor a spolehlivou trakci. Žebra běhounu byla systematicky rozmístěna tak, aby optimalizovala rozdělení tuhosti. Ovládání vozidla je mnohem snazší díky správně rozmístěným lamelám a optimální tuhosti dezénu. Vývojáři vše promysleli do nejmenších detailů tak, abyste na cestách zažili maximální pocit bezpečí a užili si komfortní jízdní vlastnosti.

Skladová dostupnost

Než nás navštívíte ověřte si dostupnost zboží telefonicky. Rezervace pneumatik je možná pouze 45 minut před příjezdem na provozovnu.

Platba v hotovosti

Připravte si prosím hotovost, platební karty nepřijímáme z důvodu vysokých manipulačních poplatků.

Záruka 24 měsíců

Předmětem nabídky je nové zboží se zárukou 24 měsíců s možností odpočtu DPH 21%. Nejedná se o protektorované ani bazarové pneumatiky.

Homologace EU

Pneumatiky mají povinnou evropskou homologaci a jsou schválené pro bezpečný silniční provoz ve všech zemích EU včetně České republiky.

Přezouváte na letní pneu s prvními teplými dny? Nebo patříte k řidičům, kteří na zimních pneu jezdí ještě v létě? I profíci, kteří mají na tachometru tisíce kilometrů, mnohdy tápou, kdy je ten správný čas vytáhnout z garáže hever a klíč a pustit se do díla.

Nákup nových pneu se čas od času nevyhne žádnému motoristovi. Jak se ale při výběru zorientovat ve velkém množství rozměrů a jiných parametrů? Šířka, průměr, profil... je toho zkrátka celá spousta.

Kupujete nové pneu a přemýšlíte, jak vybrat ty nejlepší? Srovnáváte značky, ceny a dokonce i energetické štítky? K čemu vlastně energetický štítek slouží a co vám napoví o vlastnostech pneumatiky?