PLECHOVÉ DISKY


Při výběru ráfků není vhodné příliš experimentovat a žádoucí je dát na auto prostě jen to, co doporučuje výrobce. I když policistům bude při silniční kontrole pravděpodobně úplně jedno na jakých discích jezdíte, tak na STK vás s neodpovídajícími rozměry kol jistě vyrazí. V případě dopravní nehody může také dojít k výraznému krácení pojistného plnění ze strany pojišťovny.   

Jak zjistíte výrobcem doporučené rozměry kol pro vaše auto? Nejrychleji ve velkém technickém průkazu. Tam máte napsané nejen všechny schválené rozměry pneumatik, ale také předepsané rozměry ráfků včetně dalších parametrů jako je zális kola a šířka disku v palcích.

Co ve velkém TP již nenajdete je rozteč šroubů, jejich počet a průměr středového otvoru. Právě proto bude po vás každý spolehlivý prodejce požadovat přesný typ a model vozidla, motorizaci a v neposlední řadě také rok výroby automobilu.

Je toho na vás mnoho? Nevadí... Rádi vám s výběrem správných disků pomůžeme. Neváhejte nás kontaktovat se svými dotazy nejlépe telefonicky nebo se u nás rovnou zastavte.

Kvalitní plechové disky přesně pasující na váš vůz objednáme u našeho dodavatele a připravíme k výdeji na našich pobočkách zpravidla již do 24 hodin za nejlepší internetové ceny v České republice.