Zimní pneumatiky v Ostravě

Máte k nám blízko z Hošťálkovic, Hrabové, Krásného Pole, ze Lhotky, Mariánských Hor a Hulváků, Martinova, Michálkovic, Moravské Ostravy a Přívozu, Nové Bělé, Nové Vsi, Ostravy-Jih, Petřkovic, Plesné, Polanky nad Odrou, Poruby, Proskovic, Pustkovce, Radvanic a Bartovic, Slezské Ostravy, Staré Bělé, Svinova, Třebovic a Vítkovic ...

■ ■ ■ ■

  • Prodej nejlevnějších pneu
  • Pneuservis bez čekání
  • Pneumatiky skladem
  • Profesionální přístup
  • Příjemný personál
  • Prima ceny

Zvolte velikost disku

Nominální průměr disku v palcích 1 palec = 25,4 mm. Doporučujeme používat výhradně pneumatiky předepsaných hodnot v technickém průkazu. 

Úvodní stránka

Zimní pneumatiky R13

Aktuální skladová nabídka rozměrů zimních pneumatik - velikost disku 13"

Úvodní stránka

Zimní pneumatiky R14

Aktuální skladová nabídka rozměrů zimních pneumatik - velikost disku 14"

Úvodní stránka

Zimní pneumatiky R15

Aktuální skladová nabídka rozměrů zimních pneumatik - velikost disku 15"

Úvodní stránka

Úvodní stránka

Úvodní stránka

Zimní pneumatiky R18

Aktuální skladová nabídka rozměrů zimních pneumatik - velikost disku 18"

Úvodní stránka

Zimní pneumatiky R19

Aktuální skladová nabídka rozměrů zimních pneumatik - velikost disku 19"

Úvodní stránka

Kdy je čas přezout na zimní pneumatiky?

Zákon ukládá povinnost mít na motorovém vozidle zimní pneumatiky v období od 1. listopadu do 31. března pokud se na pozemní komunikaci nachází souvislá vrstva sněhu, ledu nebo námraza, nebo lze vzhledem k povětrnostním podmínkám předpokládat, že se na pozemní komunikaci během jízdy může vyskytovat souvislá vrstva sněhu, ledu nebo námrazy. Zákon také nařizuje minimální hloubku dezénu, která musí být u zimních pneumatik v těchto případech nejméně 4 mm.

Kromě plošné povinnosti týkající se zimních pneumatik musí řidiči nadále počítat i se značkou "Zimní výbava". Obce mají možnost dopravní značku umístit na svém území. Tam, kde dopravní značka "Zimní výbava" bude umístěna, musí mít vozidlo zimní pneumatiky za všech okolností. Je odpovědností obcí s rozšířenou působností, které znají místní podmínky, aby značku využívali smysluplně a v zájmu bezpečnosti řidičů.

Pokud bude v zimním počasí při silniční kontrole zjištěno, že řidič nemá namontovány předepsané zimní pneumatiky, hrozí mu bloková pokuta až ve výši 2 000 Kč. V případě projednávání takovéhoto přestupku ve správním řízení může být pokuta až 2 500 Kč. Daleko citelnější postih nám hrozí od pojišťovny. Ta totiž v případě nehody na letních, navíc výrazně sjetých, po nás může požadovat zaplacení části peněz, které z našeho pojištění vyplatila za úhradu škod.


Snadná dostupnost