Jsme nejlevnější prodejci pneu v Ostravě

Proč si nákup u nás zamilujete?

  • Nejlepší ceny na Ostravsku
  • Prověřená kvalita
  • Doprava pneumatik po celé ČR
  • Akční slevy při osobním odběru
  • Bezplatné poradenství 7 dní v týdnu
  • Přezutí bez dlouhého čekání
  • Minimum reklamací
  • Přátelská komunikace

Jak drahá je kvalita?

Pneu z naší nabídky prověřil sám život. Kvalitu, výkon i vlastnosti pneumatik sami testujeme na svých vozech. Vždy nás na silnici podrží, a to i ve stíženém terénu či špatném počasí. Proto můžeme potvrdit, že zažitý předsudek „nízká cena = nízká kvalita” už dávno neplatí. Toho si všimli také producenti prémiových značek. Proto každým rokem snižují své ceny.

Bezpečnost především

Všechny pneumatiky z naší nabídky mají evropskou homologaci a jsou schválené pro bezpečný silniční provoz v zemích Evropské unie včetně České republiky.

Levné pneu Ostrava

Naše klienty rádi rozmazlujeme a rozhodně nejsme žádní troškaři. Nejen, že nabízíme levné pneu za nejlepší ceny v Ostravě. Připravili jsme pro vás také spoustu dalších výhod.

Spousta skvělých benefitů:

Doprava pneu po celé ČR

Myslíme nejen na vaši peněženku, ale také na vaše pohodlí. Objednávku vám necháme doručit nejpozději do dvou dnů až k vám domů nebo do firmy.

Akční slevy při osobním odběru

Zboží si můžete vyzvednout také na naší pobočce v Ostravě Přívoze. Při osobním odběru pneumatik z akční nabídky ušetříte až 100 Kč na každé zakoupené pneumatice.

Bezplatné poradenství 7 dní v týdnu

Při výběru správné pneumatiky se lecky zapotí i ostřílený pirát silnic. Průměr disku, šířka, profil... technických parametrů je zkrátka celá spousta. Není žádná ostuda, když si s výběrem nevíte rady. Jsme tady pro vás 7 dní v týdnu na telefonu nebo e-mailu a rádi vám pomůžeme najít to pravé ořechové.

Okamžitý odběr

Nechali jste nákup nových pneumatik na poslední chvíli? Nevadí! Pneu nejprodávanějších rozměrů máme skladem. Můžete si je okamžitě vyzvednout, nebo vám je neprodleně pošleme kurýrem. Dostupnost vámi vybraných pneu si můžete ověřit telefonicky nebo e-mailem.

Pneuservis na počkání

Potřebujete přezout a děsí vás nekonečné čekání v dlouhé řadě? Většina pneuservisů v Ostravě a okolí praská v hlavních sezónách ve švech. Zavolejte nám, pneu vám u nás rádi přezujeme. Levně a bez dlouhého čekání.