FORTUNE 195/65 R15 FSR801 91H


Cena 800,00 Kč

Cenově výhodné pneumatiky od prověřeného výrobce, které vás bezpečně vždy dopraví do vašeho cíle. Uvedená cena je za 1 kus pneu včetně DPH 21%. Na pneumatiky poskytujeme záruku 24 měsíců ode dne zakoupení.

Letní pneumatiky

Letní pneumatiky 195/65 R15 pro osobní automobily s výborně optimalizovaným dezénem a vysokým kilometrovým nájezdem. Svým spolehlivým chováním na mokrém i suchém povrchu a také svou nízkou cenou jsou určeny pro řidiče, kteří hledají ideální řešení v poměru cena a výkon.

Pneumatiky skladem

Pneumatiky máme k okamžitému odběru v Ostravě Přívoze a také na pobočce ve Frýdku-Místku. Všechny pneumatiky z naší nabídky mají povinnou evropskou homologaci a jsou schválené pro bezpečný silniční provoz ve všech zemích EU včetně České republiky. Otevřeno máme v pracovní dny od 09:00 do 17:00 hodin. Pneumatiky vám u nás také rádi levně přezujeme.

Nepřehlédněte !!!

Připravte si prosím hotovost, platební karty na našich provozovnách zatím nepřijímáme z důvodu vysokých manipulačních poplatků. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na vaši návštěvu.