PNEUBAZAR OSTRAVA

Pneubazar Ostrava:

Na Náhonu 26/43, Ostrava-Přívoz, 702 00

Telefon:

+420 606 804 100

E-mail:

info@pneubazar-ostrava.cz

Provozovatel:

IČO: 64594301    DIČ: CZ7503125234

Provozní doba:

PO-PÁ 9:00-17:00 hodin

Přijďte se poradit nebo vyzvednout objednávku

Vyznáváte heslo, že osobní kontakt nic nenahradí? Zboží si můžete prohlédnout a zakoupit přímo na naší pobočce Pneubazar Ostrava Přívoz. Rádi vám pomůžeme s výběrem pneu podle technických parametrů i vašich potřeb. Při osobním odběru vám navíc dáme slevu 50 Kč z každé zakoupené pneumatiky. A to už se vyplatí!

P.S. Před návštěvou nám prosím zavolejte, abychom mohli ověřit dostupnost vámi vybraného zboží.

Doprava pneu po celé ČR

Pokud k nám nemáte zrovna cestu nebo bojujete s časem, objednávku vám rádi necháme doručit naším spolehlivým DPD kurýrem až k vám domů nebo do firmy.

Nenecháme vás na holičkách

Potřebujete poradit s výběrem správné pneu nebo zadat objednávku? Ať je všední den nebo svátek, nenecháme vás na holičkách. Na telefonu nebo e-mailu jsme tu pro vás každý den včetně víkendů od 8:00 do 20:00 hod. Na pobočce v Ostravě jsme k zastižení v pracovní dny PO-PÁ mezi 9:00 a 17.00 hod.

Necháváte výměnu zimních pneu na poslední chvíli? Anebo dokonce nepřezouváte vůbec? O tom, že podcenit včasnou výměnu sezónních pneumatik se nevyplácí, by vám mohly vyprávět stovky řidičů.

Musí být kvalitní pneu drahé? Zapátrali jsme na internetu a přinášíme vám šokující odhalení! V testování bazarové pneu méně známé značky porazily značkového výrobce.

Nákup nových pneu se čas od času nevyhne žádnému motoristovi. Jak se ale při výběru zorientovat ve velkém množství rozměrů a jiných parametrů? Šířka, průměr, profil... je toho zkrátka celá spousta. Možná byste se divili, kolik řidičů už někdy v životě koupilo pneumatiky špatných rozměrů. Pojďme se spolu podívat na to, kde všechny potřebné údaje...

Přezouváte na letní pneu s prvními teplými dny? Nebo patříte k řidičům, kteří na zimních pneu jezdí ještě v létě? I profíci, kteří mají na tachometru tisíce kilometrů, mnohdy tápou, kdy je ten správný čas vytáhnout z garáže hever a klíč a pustit se do díla.

Driftování a extrémní styl jízdy, špatné nahuštění, odkládání sezónní výměny pneu... to jsou nejznámnější faktory zkracují životnost pneumatik. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, jak může životnost ovlivnit uskladnění pneumatik? Výrobci pneumatik mají jasno. Místo a způsob uložení je jedním ze zásadních faktorů, které rozhodují o tom, jestli s...

Nemáte přes celou zimu auto zazimované v garáži ani nejste zastáncem celoročních pneumatik? Pak se nákupu letních a zimních pneu nevyhnete. A jak se říká, kdo je připraven, není zaskočen. Pojďme se spolu podívat na to, v čem se zimní a letní pneumatiky liší, kdy je nejvyšší čas přezout, nebo vyměnit opotřebované gumy za nové.

Jak dlouho by měla vydržet kvalitní pneumatika? Po kolika letech byste měli letní či zimní pneu vyměnit, i když dezén stále splňuje povolený limit? V tomto článku se zaměříme na maximální životnost, jaké můžete u svých pneu dosáhnout.

Jedni na ně nedají dopustit, jiní by si je nikdy nekoupili. Protektory jsou mezi českými řidiči hodně ožehavým tématem, kolem kterého panuje také spousta mýtů. Pojďme se tedy protektorovaným pneu podívat na zoubek.