Pořiďte si levné pneumatiky v Hodoníně

Ať už jezdíte denně nebo jen svátečně, levné pneumatiky z naší nabídky vás potěší nejen cenou, ale také kvalitou. Objednejte si letní pneu či zimní pneu z pohodlí vašeho domova. Nové pláště vám necháme doručit k vám domů, do firmy či do práce nejen v Hodoníně, ale kdekoliv v ČR.

Nejlevnější pneu s dlouhou životností

Nejen kvalita, ale i bezpečnost je u nás vždy na prvním místě. Veškeré pneu z naší nabídky pro osobní automobily i užitkové vozy mají evropskou homologaci. Jsou schválené pro bezpečný provoz na pozemních komunikacích ve všech zemích EU.

Pneumatiky Hodonín
Pneumatiky Hodonín

Bazarové pneumatiky od 500 Kč za kus

Víte, že nákup bazarových pneu si oblíbili už i profesionální řidiči? Protože jsou všechny námi prodávané pneumatiky důkladně prověřeny, vydrží vám při správné péči dobře sloužit i několik sezón. Pořekadlo Za málo peněz málo muziky u našich ojetých pneu a protektorů rozhodně neplatí! Máme jedny z nejlepších cen jak u nových, tak i u bazarových a protektorovaných pneu.

Obvyklé i neobvyklé rozměry pneu  

Potřebujete pneu 195/65 R15, 205/55 R16, 225/45 R17 či jiné? Nejžádanější rozměry máme stále skladem, atypické pro vás rádi objednáme za nízkou cenu. Zavolejte nám nebo napište a ještě dnes můžeme objednávku expedovat a vyslat na vaši adresu. 

Zazvonil už nad vašimi starými pneu umíráček? Pak přišel čas poohlédnout se po nových. Nákup pneumatik může pořádně provětrat vaši peněženku, pokud nevíte, kde a kdy nakoupite levně. Proto vám dnes prozradíme, jak můžete na nákupu nových plášťů na zimní sezónu co nejvíce ušetřit.

Necháváte výměnu zimních pneu na poslední chvíli? Anebo dokonce nepřezouváte vůbec? O tom, že podcenit včasnou výměnu sezónních pneumatik se nevyplácí, by vám mohly vyprávět stovky řidičů.

Nákup nových pneu se čas od času nevyhne žádnému motoristovi. Jak se ale při výběru zorientovat ve velkém množství rozměrů a jiných parametrů? Šířka, průměr, profil... je toho zkrátka celá spousta. Možná byste se divili, kolik řidičů už někdy v životě koupilo pneumatiky špatných rozměrů. Pojďme se spolu podívat na to, kde všechny potřebné údaje...

Přezouváte na letní pneu s prvními teplými dny? Nebo patříte k řidičům, kteří na zimních pneu jezdí ještě v létě? I profíci, kteří mají na tachometru tisíce kilometrů, mnohdy tápou, kdy je ten správný čas vytáhnout z garáže hever a klíč a pustit se do díla.

Driftování a extrémní styl jízdy, špatné nahuštění, odkládání sezónní výměny pneu... to jsou nejznámnější faktory zkracují životnost pneumatik. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, jak může životnost ovlivnit uskladnění pneumatik? Výrobci pneumatik mají jasno. Místo a způsob uložení je jedním ze zásadních faktorů, které rozhodují o tom, jestli s...

Nemáte přes celou zimu auto zazimované v garáži ani nejste zastáncem celoročních pneumatik? Pak se nákupu letních a zimních pneu nevyhnete. A jak se říká, kdo je připraven, není zaskočen. Pojďme se spolu podívat na to, v čem se zimní a letní pneumatiky liší, kdy je nejvyšší čas přezout, nebo vyměnit opotřebované gumy za nové.

Jak dlouho by měla vydržet kvalitní pneumatika? Po kolika letech byste měli letní či zimní pneu vyměnit, i když dezén stále splňuje povolený limit? V tomto článku se zaměříme na maximální životnost, jaké můžete u svých pneu dosáhnout.

Jedni na ně nedají dopustit, jiní by si je nikdy nekoupili. Protektory jsou mezi českými řidiči hodně ožehavým tématem, kolem kterého panuje také spousta mýtů. Pojďme se tedy protektorovaným pneu podívat na zoubek.

Podle nejnovějších průzkumů Češi od obchodníků vyžadují hlavně poctivost v podobě skutečných a transparentních cen za dopravu zboží. U nás v Pneubazaru Ostrava je cena dopravy za 1 kus pneu včetně poplatků za dobírku a balného pevně stanovena na 100 Kč včetně DPH 21%.