Levné pneumatiky zakoupíte i v Havířově

Jste zvyklí kupovat drahé značkové pneu? Plaťte tentokrát za kvalitu, ne za značku. Na celé sadě pneumatik můžete ušetřit i několik tisíc. Prohlédněte si levné pneumatiky z naší nabídky, které se kvalitou vyrovnají značkovým výrobkům.

Nejlevnější pneu s dlouhou životností

Bezpečnost a kvalita je u nás na prvním místě. Všechny pneumatiky pro osobní automobily i užitkové vozy mají evropskou homologaci. Jsou schválené pro bezpečný provoz na silnicích ve všech zemích EU.

Pneumatiky Havířov
Pneumatiky Havířov

Pneu všech dostupných rozměrů

Potřebuje nové zimní či letní pneu 195/65 R15, 205/55 R16, 225/45 R17 či jiné? Nejžádanější rozměry pneu máme skladem, atypické pro vás rádi objednáme. Přijeďte si pro nové pláště do naší prodejny v Ostravě, nebo si je nechte zaslat na vaši adresu v Havířově či kdekoliv jinde v ČR. 

Pneubazar za ceny od 500 Kč 

Máte na nákup pneumatik omezený rozpočet? Nechcete zbytečně utrácet? Pořiďte si pneu z druhé ruky. Bazarové pneumatiky či protektory vám dobře poslouží a ještě ušetříte. 

Zazvonil už nad vašimi starými pneu umíráček? Pak přišel čas poohlédnout se po nových. Nákup pneumatik může pořádně provětrat vaši peněženku, pokud nevíte, kde a kdy nakoupite levně. Proto vám dnes prozradíme, jak můžete na nákupu nových plášťů na zimní sezónu co nejvíce ušetřit.

Necháváte výměnu zimních pneu na poslední chvíli? Anebo dokonce nepřezouváte vůbec? O tom, že podcenit včasnou výměnu sezónních pneumatik se nevyplácí, by vám mohly vyprávět stovky řidičů.

Nákup nových pneu se čas od času nevyhne žádnému motoristovi. Jak se ale při výběru zorientovat ve velkém množství rozměrů a jiných parametrů? Šířka, průměr, profil... je toho zkrátka celá spousta. Možná byste se divili, kolik řidičů už někdy v životě koupilo pneumatiky špatných rozměrů. Pojďme se spolu podívat na to, kde všechny potřebné údaje...

Přezouváte na letní pneu s prvními teplými dny? Nebo patříte k řidičům, kteří na zimních pneu jezdí ještě v létě? I profíci, kteří mají na tachometru tisíce kilometrů, mnohdy tápou, kdy je ten správný čas vytáhnout z garáže hever a klíč a pustit se do díla.

Driftování a extrémní styl jízdy, špatné nahuštění, odkládání sezónní výměny pneu... to jsou nejznámnější faktory zkracují životnost pneumatik. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, jak může životnost ovlivnit uskladnění pneumatik? Výrobci pneumatik mají jasno. Místo a způsob uložení je jedním ze zásadních faktorů, které rozhodují o tom, jestli s...

Nemáte přes celou zimu auto zazimované v garáži ani nejste zastáncem celoročních pneumatik? Pak se nákupu letních a zimních pneu nevyhnete. A jak se říká, kdo je připraven, není zaskočen. Pojďme se spolu podívat na to, v čem se zimní a letní pneumatiky liší, kdy je nejvyšší čas přezout, nebo vyměnit opotřebované gumy za nové.

Jak dlouho by měla vydržet kvalitní pneumatika? Po kolika letech byste měli letní či zimní pneu vyměnit, i když dezén stále splňuje povolený limit? V tomto článku se zaměříme na maximální životnost, jaké můžete u svých pneu dosáhnout.

Jedni na ně nedají dopustit, jiní by si je nikdy nekoupili. Protektory jsou mezi českými řidiči hodně ožehavým tématem, kolem kterého panuje také spousta mýtů. Pojďme se tedy protektorovaným pneu podívat na zoubek.

Podle nejnovějších průzkumů Češi od obchodníků vyžadují hlavně poctivost v podobě skutečných a transparentních cen za dopravu zboží. U nás v Pneubazaru Ostrava je cena dopravy za 1 kus pneu včetně poplatků za dobírku a balného pevně stanovena na 100 Kč včetně DPH 21%.