Ušetřete nákupem levných pneumatik ve Frýdku-Místku

Nákup nových pneu už nemusí zruinovat vaši peněženku. Levné pneumatiky z našeho sortimentu vám budou sloužit stejně dobře jako značkové výrobky. Vyberte si kvalitní letní pneumatiky nebo zimní pneumatiky. Prodáváme pneu jak pro osobní, tak pro užitkové automobily.  

Levné pneumatiky pro maximální výkon

Bezpečnost je u nás na prvním místě. Pneumatiky pro osobní automobily i užitkové vozy z naší nabídky mají EU homologaci. Jsou schválené pro bezpečný provoz na silnicích ve všech zemích Evropské unie včetně České republiky.

Pneumatiky Frýdek-Místek
Pneumatiky Frýdek-Místek

Nejběžnější i atypické rozměry pneu

Pneumatiky o rozměrech 195/65 R15, 205/55 R16, 225/45 R17 máme vždy skladem. Atypické rozměry pneu vám rádi objednáme za výhodné ceny. Objednejte ještě dnes a nové pláště poputují okamžitě na vaši adresu ve Frýdku-Místku či do jiného města v ČR. Objednávku si můžete vyzvednout také na naší pobočce v Ostravě a ušetříte za poštovné.

Protektorované a bazarové pneu od 500 Kč 

Nenáročným řidičům rádi nabídneme prověřené protektory či bazarové pneumatiky. Kompletní sadu na celý vůz pořídíte už za 2 000 Kč.

Kontaktujte Pneubazar Ostrava, naši specialisté vám s výběrem pneu rádi poradí.

Zazvonil už nad vašimi starými pneu umíráček? Pak přišel čas poohlédnout se po nových. Nákup pneumatik může pořádně provětrat vaši peněženku, pokud nevíte, kde a kdy nakoupite levně. Proto vám dnes prozradíme, jak můžete na nákupu nových plášťů na zimní sezónu co nejvíce ušetřit.

Necháváte výměnu zimních pneu na poslední chvíli? Anebo dokonce nepřezouváte vůbec? O tom, že podcenit včasnou výměnu sezónních pneumatik se nevyplácí, by vám mohly vyprávět stovky řidičů.

Nákup nových pneu se čas od času nevyhne žádnému motoristovi. Jak se ale při výběru zorientovat ve velkém množství rozměrů a jiných parametrů? Šířka, průměr, profil... je toho zkrátka celá spousta. Možná byste se divili, kolik řidičů už někdy v životě koupilo pneumatiky špatných rozměrů. Pojďme se spolu podívat na to, kde všechny potřebné údaje...

Přezouváte na letní pneu s prvními teplými dny? Nebo patříte k řidičům, kteří na zimních pneu jezdí ještě v létě? I profíci, kteří mají na tachometru tisíce kilometrů, mnohdy tápou, kdy je ten správný čas vytáhnout z garáže hever a klíč a pustit se do díla.

Driftování a extrémní styl jízdy, špatné nahuštění, odkládání sezónní výměny pneu... to jsou nejznámnější faktory zkracují životnost pneumatik. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, jak může životnost ovlivnit uskladnění pneumatik? Výrobci pneumatik mají jasno. Místo a způsob uložení je jedním ze zásadních faktorů, které rozhodují o tom, jestli s...

Nemáte přes celou zimu auto zazimované v garáži ani nejste zastáncem celoročních pneumatik? Pak se nákupu letních a zimních pneu nevyhnete. A jak se říká, kdo je připraven, není zaskočen. Pojďme se spolu podívat na to, v čem se zimní a letní pneumatiky liší, kdy je nejvyšší čas přezout, nebo vyměnit opotřebované gumy za nové.

Jak dlouho by měla vydržet kvalitní pneumatika? Po kolika letech byste měli letní či zimní pneu vyměnit, i když dezén stále splňuje povolený limit? V tomto článku se zaměříme na maximální životnost, jaké můžete u svých pneu dosáhnout.

Jedni na ně nedají dopustit, jiní by si je nikdy nekoupili. Protektory jsou mezi českými řidiči hodně ožehavým tématem, kolem kterého panuje také spousta mýtů. Pojďme se tedy protektorovaným pneu podívat na zoubek.

Podle nejnovějších průzkumů Češi od obchodníků vyžadují hlavně poctivost v podobě skutečných a transparentních cen za dopravu zboží. U nás v Pneubazaru Ostrava je cena dopravy za 1 kus pneu včetně poplatků za dobírku a balného pevně stanovena na 100 Kč včetně DPH 21%.