DOPRAVA PNEUMATIK PO CELÉ ČR


  • Objednané pneumatiky zasíláme z našeho skladu v Ostravě kurýrem DPD. V současné době si po velice dobrých zkušenostech s tímto dopravcem dovolujeme garantovat doručení objednávky nejpozději do 2 pracovních dnů a to i v době hlavní sezóny. Zpravidla obdrží zákazníci zboží již následující den od odeslání. 

  • Pneumatiky expedujeme v pracovní dny ihned po přijetí objednávky. Objednávky přijaté v pracovní dny po 14-té hodině vám odešleme následující pracovní den. Objednávky uskutečněné o víkendu odesíláme zákazníkům první pracovní den v týdnu.

  • Pohyb zásilky můžete sledovat prostřednictvím aplikace kurýrní služby DPD, kdy jste průběžně informováni o předání zásilky dopravci až po následné doručení na vaši adresu. Textovou zprávou obdržíte informace: číslo zásilky, datum doručení a časové okno tj. v kolik hodin vám bude zboží dopraveno. Nevyhovuje-li vám termín doručení, pak si tento můžete velmi snadno změnit podle vašich potřeb v aplikaci DPD.

  • Pneumatiky si můžete objednat telefonicky denně včetně víkendů od 8:00 do 20:00 hodin na našem telefonním čísle +420 606 804 100. S výběrem pneumatik vám rádi pomůžeme podle vašich potřeb. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, jsme tady pro vás ať už jste odkudkoli z ČR. Vaše vybrané pneumatiky vám dopravíme kurýrem na každou adresu v České republice.

  • Cena za dopravu jednoho páru pneumatik tj. 2 kusy = 200 Kč. Cena za dopravu celé sady pneumatik tj. 4 kusy = 400 Kč včetně DPH. Tyto ceny dopravy jsou již konečné včetně dobírky a pojištění zásilky. Objednané zboží uhradíte v hotovosti dopravci DPD při převzetí zásilky na vaší adrese.