Pořiďte si levné pneumatiky v Českých Budějovicích


Ať už jezdíte denně nebo jen svátečně, levné pneumatiky z naší nabídky vás potěší nejen cenou, ale také kvalitou. Objednejte si letní pneu či zimní pneu z pohodlí vašeho domova. Nové pláště vám necháme doručit k vám domů, do firmy či do práce nejen v Českých Budějovicích, ale kdekoliv v ČR.

Obvyklé i neobvyklé rozměry pneu

Potřebujete pneu 195/65 R15, 205/55 R16, 225/45 R17, 225/40 R18 či jiné? Nejžádanější rozměry máme stále skladem, atypické pro vás rádi objednáme za nízkou cenu. Zavolejte nám nebo napište a ještě dnes můžeme objednávku expedovat a vyslat na vaši adresu.

Máme jedny z nejlepších cen jak u nových, tak i u bazarových a protektorovaných pneu. 

Bazarové pneumatiky za hubičku

Víte, že nákup bazarových pneu si oblíbili už i profesionální řidiči? Protože jsou všechny námi prodávané pneumatiky důkladně prověřeny, vydrží vám při správné péči dobře sloužit i několik sezón. Pořekadlo Za málo peněz málo muziky u našich ojetých pneu a protektorů rozhodně neplatí!

Pneu vám doručíme do Českých Budějovic

Zimní či letní pneu se zárukou 24 měsíců pořídíte za velmi nízké ceny! Levné pneumatiky doručujeme do Českých Budějovic a celé ČR. Mrkněte na nabídku nových, bazarových a protektorovaných pneu.