Pánská vůně Vinove Indianapolis

Vůně Indianapolis je esencí sebevědomého a vyspělého muže, hluboce zakořeněného stylu a skvělého vkusu. Je to esence smyslného kardamomu a silného bergamotu, hloubky jantaru, pižma a cedrového dřeva. Vůně, která určuje gentlemana. Svůdná, prestižní vůně, která dělá potěšení z přijímání klíčových rozhodnutí.

INDIANAPOLIS

Hlava: bergamot, kardamon
Srdce: kosatec, levandule
Základ: cedrové dřevo, jantar, pižmo

300,00 Kč

Pánská vůně Vinove Rome Wood

Řím má nádech historie "věčného města". Připomíná statečnost starých Římských bojovníků a gladiátorů. Řím je typická mužská vůně, kombinuje pevnost a trvanlivost, která je vlastní cedrovému dřevu a jemné vanilce s okouzlující špetkou skořice.

ROME WOOD

Hlava: švestka, skořice, kmín
Srdce: šafrán, cedrové dřevo, pačule
Základ: tabák, santalové dřevo, vanilka, kůže

300,00 Kč

Pánská vůně Vinove Sebring

Sebring je vůně pánská, dobrodružná, ze středu divoké přírody Floridy. Inspirována adrenalinem uvolněným jeskynním potápěním a skoky z útesu. Vůně plná nebezpečí skrývající se v neznámé oblasti, veškeré riziko, které vzniká při objevování subtropů. Sebring je směs čerstvých citrusů se šťavnatým melounem v křišťálově čistém vodopádu. Všechno je zvýrazňěno chladivou mátou.

SEBRING

Hlava: citrus, ozónová voda, guava, papája, meloun
Srdce: oranžový květ, jasmín, magnólie, máta
Základ: santalové dřevo, cedrové dřevo, mech, pižmo, jantar

300,00 Kč

Pánská vůně Vinove Silverstone

Silverstone je podstatou soupeření mezi lidmi. Vůně vůdců i předstíraných. Naplní vás energií. Zpočátku překvapuje čerstvostí citronu, bylinkami a levandulemi. Poté se zrychluje pomocí dřevěných tónů a oranžového turbodmychadla, až do finishe s pižmem a patčulí. Silverstone je vůní vítězů.

SILVERSTONE

Hlava: citron, byliny, levandule
Srdce: dřevěné tóny, oranžové květy
Základ: pižmo, prášné tóny pačule

300,00 Kč